Sinan Oğan ortaya çıktı… Yeniden “Plana sadık kal” mesajı

Yerel Seçimler sona erdi. CHP seçimleri, Türkiye genelinde aldığı %37.74’lük oy oranıyla birinci sırada tamamlayarak kazandı. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde “Cehennemin kapılarını kapatacağız” söylemi sonrası ikinci turda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a desteğini açıklayan Sinan Oğan, yerel seçimler sonrası ortaya çıktı. Oğan sosyal medya platformu Twitter’dan paylaşımda bulundu.

“TÜRK MİLLİYETÇİLERİ AÇISINDAN DEĞERLENDİRİLMESİ GEREKİR”

Paylaşımında Oğan şunları söyledi:

“Büyük bir olgunluk ve demokratik bir havada geçen yerel seçimlerin ülkemiz ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kazanan adayları tebrik ediyorum.

Seçimlerin özellikle de Türk Milliyetçileri açısından ciddi bir şekilde masaya yatırılması ve değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde seçimin merkezi haline getirdiğimiz Türk milliyetçilerinin, kendisini temsil iddiasındaki partilerin maalesef bu seçimlerde gerekli başarıyı gösteremedikleri görülmektedir.

PARTİ KURMA SİNYALİ

Türk siyaseti yeni bir nesil değişimi arefesindedir. Önümüzdeki kısa süre zarfında bu konuda bir değerlendirme ve ‘Yol Haritası’nı sizlerle paylaşacağım”

“PLANA SADIK KAL” VE “2027” DETAYI

Oğan, paylaşımında “Plana sadık kal” anlamına gelen Latince “Nosce Tempus” deyişiyle 2027’yi etiketledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir